Produkty sprzedawane w sieci Champion są badane przez renomowane międzynarodowe laboratorium:

ZOBACZ WYNIKI BADAŃ »

Badania

championworld elektroniczny papieros

Twój koszyk [0] Zarejestruj się
Champion Champion Champion Champion Champion Champion
Hurtownia e-papierosów
O nas

W sklepie zakupów calego asortymentu moga dokonywać podmioty gospodarcze po zarejestrowaniu sie na stronie www.championhurt.pl . Klienci detaliczni mogą dokonywać jedynie zakupów premixów, aromatów, baz 0mg oraz niektórych akcesorii.

Champion to międzynarodowa luksusowa marka e-papierosów obecna w Anglii, Szkocji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Republiki Czeskiej i Słowacji. Wkrótce również w USA.

Marka e-papierosów Champion powstała w 2008. Szerokie kontakty w Chinach pozwoliły nam dotrzeć do najlepszych producentów e-papierosów i zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie. Dziś produkty Champion to symbol najwyższej jakości. Nie wszyscy zdają sobie sprawe że produkty Champion są wyższej jakości niż np. uchodzące dotychczas za najlepsze produkty Joyetech. Przykładem są tutaj np. najnowocześniejsze na rynku baterie litowo-polimerowe z serii "Platinium" i "Prestige". Tak więc jako pierwsi obaliliśmy mit że najlepsze na rynku są produkty Joyetech. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się producentami e-papierosów na świecie i posiadamy jedną z największych ofert e-papierosów i liquidów w Polsce. Od samego początku zajmujemy się również handlem hurtowym.

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, atrakcyjnym warunkom współpracy i konkurencyjnym cenom jakie możemy zaproponować naszym Klientom, dziś CHAMPION POLSKA to jeden z największych dostawców e-papierosów w Polsce oraz największy dostawca liquidów w Europie. Nasza główna Hurtownia o powierzchni 1000m2 znajduje się w Gdańsku. Nasze produkty sprzedajemy do Anglii, Szkocji, Niemiec, Włoch, Belgii, Republiki Czeskiej i Słowacji. Naszym głównym celem i misją zawsze było i będzie wysoka jakość obsługi Klienta (wyznajemy starą dobrą zasadę „Klient nasz Pan”), przyjazna polityka gwarancyjna i szeroka, najwyższej jakości oferta produktowa w atrakcyjnych cenach.